hotelarstwo, turystyka i rekreacja
 
nieruchomości
 
powierzchnie reklamowe
 
 
POWIERZCHNIE REKLAMOWE
 

powierzchnie reklamowe - lokalizacja Poznań

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem powierzchni reklamowych.

W gąszczu informacji, jakie codziennie do nas napływają, coraz trudniej jest dotrzeć do klienta w sposób, który spowodowałby zainteresowanie naszą ofertą. Dlatego firmy korzystają z wielu różnych form reklamy. Bardzo prostą jednocześnie skuteczną reklamą jest zamieszczenie dużego plakatu reklamowego pod warunkiem, że jest to miejsce atrakcyjne.

Spełniając ten podstawowy warunek, proponujemy najem powierzchni reklamowych, które stanowi 8 bilboardów o wymiarach 5,0m x 2,5m zlokalizowanych w centrum Poznania wzdłuż Al. Solidarności, przy skrzyżowaniu z ul. Piątkowską w pobliżu MAKRO.

Tablice posiadają dwustronną powierzchnie reklamową, południowa - widoczna od Al. Solidarności oraz północna - widoczną od ul. Piątkowskiej, restauracji McDonald's i serwisu CARMEN, razem istnieje możliwość zamieszczenia 16 plakatów reklamowych.

Najistotniejszym atutem proponowanej lokalizacji jest to, że treści reklam są dostrzegane przez bardzo liczna grupę kierowców i pieszych z powodu blisko usytuowanej sygnalizacji świetlnej oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Do powyższego przyczynia się również bardzo duże natężenie ruchu samochodowego i pieszego między innymi z powodu usytuowania przy Al. Solidarności takich obiektów jak: MAKRO, CARMEN, GALERIA PESTKA, NETTO, KAUFLAND, RTVEUROAGD, WINOGRADZKIE CENTRUM BIZNESU, POLSKIE MEBLE, CASTORAMA, stacje benzynowe SHELL i LOTOS.

Druga propozycja dotyczy elewacji budynku Elewatora Zbożowego w Wolinie położonego nad rz. Dziwna. Budynek widoczny jest między innymi z drogi krajowej E65 o natężeniu ruch ok. 4000aut na dobę. Do wykorzystania na umieszczenie reklam wielkoformatowych są  cztery narożne  dobrze widoczne ściany budynku, o łącznej powierzchni ok. 800m2.

[Rozmiar: 78040 bajtów] [Rozmiar: 78040 bajtów] [Rozmiar: 78040 bajtów]  

Z naszymi klientami zawieramy umowy najmu powierzchni reklamowych na czas określony 6 i 12 miesięcy oraz na czas nieokreślony. Ceny najmu uzależnione są od rodzaju umowy i od lokalizacji tablicy. Szczegółowe informacje można uzyskać w naszym dziale handlowy.
Zapraszamy do współpracy.
© JAKRO 2011. Webdesign: NetGrafika